Kişisel verilerin korunması hakkında bilgilendirme
Kişisel verilerin korunması hakkında detaylı bilgi almak için lütfen tıklayın.
‟Yapı sektörünün buluşma noktası„
Andrew Baum Konferansı

Andrew Baum Konferansı

ünlü gayrimenkul yatırım danışmanı ve yazar Prof. Andrew Baum, Avrupa Gayrimenkul Sermayesi Piyasaları'nın 5N 1K sorularını masaya yatırmak üzere Türkiye'de!
Etkinlik Bilgileri
Türü:

Toplantılar

Tarih: 09.12.2013
Saat: 16:00 - 19:00
Yer:

YAPI-ENDÜSTRİ MERKEZİ

Süre: 3 saat
Max Katılımcı: 200
Ücret: 0,00 TL
Bilgilendirme

Etkinlik, ULI Üyelerine ücretsizdir. Harici ilgililerin metin altında yer alan kayıt formunu iletmeleri rica olunur. Konferans dili İngilizce olup, simultane tercüme yapılmayacaktır.

"Avrupa Gayrimenkul Sermaye Piyasaları: Sermaye nereden geliyor? Sermaye nereye ve kimin için geliyor?" sorularını masaya yatırmak üzere 9 Aralık 2013 Pazartesi günü saat 16:00’da ULI Türkiye tarafından düzenlenen toplantının konuk konuşmacısı Prof. Andrew Baum olacak. Reading Üniversitesi Henley İş Okulu’nda Arsa Yönetimi üzerine çalışmalarda bulunan, Cambridge Üniversitesi'nde Gayrimenkul Yatırımları konusunda Onursal Profesör ve ULI Avrupa'da da Misafir Araştırmacı pozisyonlarına sahip Prof. Baum, sunumunda RICS ve CFA Enstitüsü üyelikleriyle pekişen uzmanlığıyla Avrupa Gayrimenkul Sermayesi Piyasalarının son durumu, para kaynakları ve bu paranın hangi sektörlere yatırıldığı hakkında paylaşımlarda bulunacak. 
 
Prof. Andrew Baum, ULI Avrupa’nın Sermaye Piyasaları konusunda Misafir Öğretim Üyesidir. Prof. Baum, akademik ve iş kariyerinin 20 yıldan fazla bir bölümünü özellikle gayrimenkul yatırımcılarına global gayrimenkul yatırım stratejileri geliştirmeye adamıştır. Kendisi, gayrimenkul danışmanlığı ve araştırmaları konusunda çalışan Property Funds Research (Gayrimenkul Fonları Araştırmaları)’nın başkanlığının yanında, Birleşik Krallık ASIP’in RICS ve CFA Enstitüleri’nin üyesi olup, Cambridge Üniversitesi, St John’s College, Oxford Said İş İdaresi Okulu ve ABD North Carolina Üniversitesi, Kenan-Flagler İş İdaresi Okulu’nda gayrimenkul yatırımları konusunda ders vermektedir. 
 
 
15.30-16.00  Kayıt
 
16.00-16.45  Açılış Konuşmaları 
 
Haluk Sur, ULI Türkiye Başkanı
Joe Montgomery, ULI Avrupa CEO’su
 
16.45-17.30  Konferans – Avrupa Gayrimenkul Sermaye Piyasaları – Sermaye nereden geliyor, ne için geliyor ve kimin için geliyor?
 
Prof. Andrew Baum, Henley Business School (University of Reading)’da Arazi Yönetimi Profesörü, Honorary Professor of Real Estate Investment at the University of Cambridge Onursal Profesörü ve ULI Avrupa’nın Sermaye Piyasaları konusunda Misafir Öğretim Üyesi
 
17.30-18.00  Soru&Cevap
 
18.00-19.00  Kokteyl
 
 • Baum

  Baum

  Açılış Konuşmaları Banu Uçak YEM Bilgi Organizasyon Grup Yönetmeni

  Oynat
 • Baum

  Baum

  Açılış Konuşmaları Haluk Sur, ULI Türkiye Başkanı

  Oynat
 • Baum

  Baum

  Açılış Konuşmaları Joe Montgomery, ULI Avrupa CEO’su 

  Oynat
 • Baum

  Baum

  Konferans – Avrupa Gayrimenkul Sermaye Piyasaları – Sermaye nereden geliyor, ne için geliyor ve kimin için geliyor?

  Oynat