Kişisel verilerin korunması hakkında bilgilendirme
Kişisel verilerin korunması hakkında detaylı bilgi almak için lütfen tıklayın.
‟Yapı sektörünün buluşma noktası„
BMGI EĞİTİM SEMİNERİ: “İnovasyon-Kavramı Uygulamaya Dönüştürmek”

BMGI EĞİTİM SEMİNERİ: “İnovasyon-Kavramı Uygulamaya Dönüştürmek”

BMGI Türkiye 1 günlük bu özel atölye çalışmasında yöneticilere inovasyon konusu kavramını aktardı, dünyadaki diğer şirketlerden örnekler ile inovasyonun pratik uygulamalarını anlattı ve kendi işinize bu kavramları nasıl taşıyacağınızı gösterdi. Eğitim, BMGI Avrupa Genel Müdürü Greg Kinsey tarafından İngilizce olarak veriledi. Kinsey, seansı BMGI Türkiye Genel Müdürü Tevfik Durmuşoğlu ile birlikte yönetti.
Etkinlik Bilgileri
Türü:

Tarih: 24.06.2011
Saat: 09:00 - 17:00
Süre: 8 saat
Max Katılımcı: 15
Ücret: 0,00

Bugün neredeyse tüm şirketlerin stratejik amaçları arasında İnovasyon kelimesine rastlamak mümkün. İşinizin büyüklüğü, bulunduğunuz yer ya da sektörünüz ne olursa olsun işinizin karlı şekilde büyümesi  yeni ürünler, hizmetler ve iş modelleri yaratabilme yeteneğinize bağlıdır.

Albert Einstein’ın dediği gibi, “bugün karşılaştığımız büyük problemler, onları yarattığımızdaki düşünce seviyemiz ile çözülemez”. Bir başka deyişle farklı sonuçlara ulaşabilmek için radikal değişikliklere kucak açmak gerekir. Sahip olduğu kritik öneme rağmen çok az sayıda şirket inovasyonu günlük iş pratiklerinin öngörülebilir, sistematik ve sürekli bir parçası haline getirebilmiştir. Bu sorunu aşmak için BMGI üç yıllık global bir çalışma yürütmüş ve bulgularını çığır açan kitabı The Innovators Toolkit: 50+ Techniques For Predictable and Sustainable Growth adlı kitapta toplamıştır. Kitap inovasyon için kullanılan kanıtlanmış teknikler hakkında detaylı bilgi vermekte, inovasyonu sürekli ve sistematik hale getirmek için pratik bir yaklaşım sunmaktadır.

BMGI Türkiye 1 günlük bu özel atölye çalışmasında yöneticilere söz konusu kavramları aktaracak, dünyadaki diğer şirketlerden örnekler ile inovasyonun pratik uygulamalarını anlatacak ve kendi işinize bu kavramları nasıl taşıyacağınızı gösterecektir.

Eğitim, BMGI Europe Genel Müdürü Greg Kinsey tarafından İngilizce olarak verilecektir. Kinsey, seansı BMGI Türkiye Genel Müdürü Tevfik Durmuşoğlu ile birlikte yönetecektir.
 

Ne Öğreneceksiniz?

Gün boyunca aşağıdaki soru ve kavramlara odaklanılacaktır:

§         İnovasyon nedir ? Neden önemlidir ?

§         Organizasyonlar İnovasyonda neden zorlanırlar ?

§         İş mükemmelliği ve İnovasyon arasındaki ilişki

§         Dünyadaki diğer organizasyonlar İnovasyonu nasıl ele alıyorlar ?

§         İnovasyonun doğası ve kritik başarı faktörleri

§         İnsan Faktörü : Davranış stillerinin ölçümü ve yönetilmesi

§         İnovasyon süreci (D4)

§         İnovasyon araçları ve yöntemleri

§         Şirketinizin İnovasyon yol haritasını nasıl oluşturursunuz ?

§         İnovasyon projeleri nasıl tanımlanır, nasıl başlatılır ?

§         Bir sonrak adımınız ne olmalı ?
 

Nasıl Öğreneceksiniz?

Eğitim, sunumlar, videolar, tartışmalar ve alıştırmaları içeren interaktif bir kurgu ile verilecektir. Kavram ve araçları anlatırken uluslararası organizasyonlardan gerçek örnekler kullanılacaktır.


BMGI Hakkında

BMGI şirketlerin problemlerini çözmelerine yardım eder. Bugüne kadar farklı endüstrilerde geniş bir spektrumda çok sayıda iş için çözüm geliştirmiş, süreç iyileştirme, tasarım ve inovasyon inisiyatiflerini organizasyonlarda başarıyla kurup sürdürülebilir başarı sağlamıştır.

1999 yılında operasyonel mükemmellik uygulamaları ile faaliyetine başlamış, kısa sürede alanında dünyadaki en büyük bağımsız servis sağlayıcılardan biri haline gelmiştir.

BMGI inovasyon, yalın operasyonlar, süreç mükemmelliği, stratejik planlama, tasarım ve organizasyonel dönüşüm alanlarında dünya çapında standart kabul edilmiş eğitim ve danışmanlık hizmetleri sunar.

15 ayrı ülkede ofisi bulunan BMGI tüm dünyada farklı endüstrilerden çok sayıda müşterisine hizmet vermektedir.

BMGI, endüstri tecrübesi ortalama 15 yıl olan çok sayıda deneyimli profesyonel çalışanı ile fark yaratır.

Daha fazla bilgi için www.bmgi.comadresini ziyaret edebilirsiniz. 

TARİH-SAAT:

24 Haziran 2011, Cuma

09:00-17:00

YER:

Point Hotel Barbaros, Esentepe

Katılım Ücreti:
Kişi başı 450 TL (KDV dahildir)

Eğitim Dili:
İngilizce