‟Yapı sektörünün buluşma noktası„
ÇATILAR ve SÜRDÜRÜLEBİLİRLİK YARIŞMASI Kolokyum ve Ödül Töreni

ÇATILAR ve SÜRDÜRÜLEBİLİRLİK YARIŞMASI Kolokyum ve Ödül Töreni

YTONG A.Ş. tarafından, Mimarlar Odası İstanbul Büyükkent Şubesi'nin desteğiyle düzenlenen "çatılar ve Sürdürülebilirlik" temalı ulusal, tek aşamalı mimari kavramsal tasarım yarışmasının sonuçları açıklandı. 20 Mart 2011 Pazar günü TMMOB Mimarlar Odası İstanbul Büyükkent Şubesi Karaköy binasında bir araya gelen Seçici Kurul'un değerlendirmeleri sonucunda, yarışmaya katılan 68 proje arasından; büyük ödüller ile, mansiyon ve satınalma ödüllerinin sahipleri belirlendi.
Etkinlik Bilgileri
Türü:

Tarih: 06.04.2011
Saat: 17:00 - 20:30
Süre: 3 saat 30 dakika
Max Katılımcı: 150
Ücret: 0,00

Birincilik ödülüne Y.Mimar Ayhan Usta; ikinciliğe Mimar Taner Üsküplü (Ekip Başı) ve Y.Mimar Yasemin Yılmaz; üçüncülüğe ise Mimar Necmi Karaman'ın değer görüldüğü yarışmanın kolokyumu ve ödül töreni, 6 Nisan 2011 Çarşamba günü saat 17.30'da Yapı-Endüstri Merkezi'nde (YEM)gerçekleştirilecek.

Mansiyonlar

- Burak Pelenk (Mimar)

- Emrah Demir (Mimar), Yardımcılar: Süleyman Salih Başbay (Mimarlık Öğrencisi, MSGSÜ), Emre Özdemir (Mimarlık Öğrencisi, MSGSÜ), Tuba Kılıç (Fotoğraf Bölümü Öğrencisi, MSGSÜ)

- İlker İğdeli, (Ekip Başı, Mimar), Ahmet Ünveren (Mimar), Ceyda Gökoğlu (Mimar), Melek Akçadoğan (Mimar)
Yardımcılar: Ayışığı Satıkbuğra, Volkan Medetoğulları

- Ahmet Ekincioğlu (Ekip Başı), Yardımcılar: Ahsen Demir (Mimarlık Öğrencisi, Gazi Üniversitesi), Bengisu Özkılavuz (Mimarlık Öğrencisi, Gazi Üniversitesi)

- Dinçer Savaşkan (Mimar), Yardımcı: Tomur Canatan (Mimarlık Öğrencisi, İYTE)

Satınalmalar

- Orhan Ersan, (Ekip Başı, Y.Mimar), Deniz Dokgöz (Y.Mimar), Ferhat Hacıalibeyoğlu (Y.Mimar), Yardımcılar: Turgut Şakiroğlu (Mimarlık Öğrencisi, DEÜ)

- Ömer Selçuk Baz, (Ekip Başı, Mimar), Cemal Omak (Mimar), Yardımcılar: Melek Kılınç (Mimarlık Öğrencisi, MSGSÜ), Ece Özdür (Mimarlık Öğrencisi, MSGSÜ), Ozan Elter (Mimarlık Öğrencisi, MSGSÜ)

- M. Ziya İmren (Mimar)

 

Program:

17:00 - 17:30 Kayıt

17:30 - 18:30 Kolokyum

18:30 - 19:00 Ödül Töreni

19:00 - 20:30 Sergi ve Kokteyl

  • Bölüm 1

    Bölüm 1

    Çatılar ve Sürdürülebilirlik Yarışması Kolokyum ve Ödül Töreni

    Oynat
  • Bölüm 2

    Bölüm 2

    Çatılar ve Sürdürülebilirlik Yarışması Kolokyum ve Ödül Töreni

    Oynat