Kişisel verilerin korunması hakkında bilgilendirme
Kişisel verilerin korunması hakkında detaylı bilgi almak için lütfen tıklayın.
‟Yapı sektörünün buluşma noktası„
Dijital Tasarım Festivali: OFFF İstanbul

Dijital Tasarım Festivali: OFFF İstanbul

Herbiri kendi alanında öncü dünyaca ünlü tasarımcılar Kurye Video Organizasyonu ile dünyanın en önemli dijital tasarım festivali OFFF kapsamında Türkiye'ye geliyor. 02-03 Mart tarihlerinde Yapı-Endüstri Merkezi'nde düzenlenecek festival renkli konuşmacıları ve yan etkinlikleriyle katılımcılara eşsiz bir deneyim sunacak.
Etkinlik Bilgileri
Türü:

Tarih: 02.03.2012 - 03.02.2012
Saat: 12:00
Max Katılımcı: 500
Ücret: 0,00

 

Barselona çıkışlı olan ve önceki yıllarda Paris, New York, Lizbon ve Madrid gibi tasarım başkentlerini dolaşan, dijital tasarım konusunda trend belirleyici konumdaki OFFF Festivali, Türkiye'de video ve dijital sanatlar alanında kesintisiz faaliyet gösteren Kurye Video’nun organizasyonuyla  İstanbul’da ilk kez gerçekleştirilecek. 
 
OFFF İstanbul kapsamında Türk tasarımcı, sanatçı, sinemacı ve reklamcılar web tasarımından tipografiye, post prodüksyondan illüstrasyona kadar çok geniş bir yelpazede dijital tasarımın her alanından en usta isimlerle bir araya gelme ve onların deneyimlerinden yararlanma fırsatı bulacaklar.
 
OFFF Istanbul'a katılımı kesinleşen konuşmacılar arasında grafik tasarımın babası tabir edilen, D+AD ikinci başkanı Neville Brody; Flash tasarımın öncüsü Joshua Davis; Gladyatör filmiyle Oscar almış, bol Bafta ve Cannes ödüllü post-prodüksiyon ve reklam şirketi The Mill; Darren Aranosfsky filmlerine yaptıkları web siteleri ile ünlenen interaktif ajans Hi-Res!; özellikle yaptıkları albüm kapakları ve kurumsal kimliklerle tanınan grafik tasarım ajansı ve okulu Hort ve aynı zamanda OFFF Istanbul kampanya filmini de hazırlayan Fransa’nın en iyi tasarım ajanslarından bol ödüllü Hellohikimori öne çıkanlar. OFFF Istanbul’un dikkat çekici bir bölümü de Hollanda çıkışlı tasarımcılara ayrılıyor. Hollanda ve Türkiye arasındaki diplomatik ilişkilerin 400. yılı kutlamaları kapsamında düzenlenen bu bölümün dikkat çekici isimleri ise TV kanallarına yaptıkları işlerle ünlenen bol ödüllü animasyon ve post-produksiyon stüdyosu Onesize.
 
YEM'de gerçekleşecek ve dünyaca ünlü tasarımcıların sunumlarından oluşacak ana etkinlik iki gün sürecek bir seminer formatında düzenlenecek. Her tasarımcının birer saatlik sunumlar yapacağı bu ana etkinliğe ek olarak OFFF İstanbul, görsel-işitsel etkinliklerle renklenecek açılış partisi, gösterimler ve çeşitli disiplinlere yönelik workshoplar da içerecek.
 
Detaylı program ve kayıt için www.offfistanbul.com sitesi ziyaret edilebilir. 
 
Bilet fiyatları ve satış: 17 Şubat 2012 tarihine kadar indirimli satış bileti 200 TL, sonrasında 250 TL’dir. Bilet satışı www.mybilet.com üzerinden gerçekleşecektir. 
 
İletişim: 
Irmak Arkman
irmak@offfistanbul.com
+90 536 489 2584
 

 

 • OFFF

  OFFF

  OFFF Istanbul Trailer

  Oynat
 • OFFF

  OFFF

  OFFF Istanbul 2012 Highlights

  Oynat