Kişisel verilerin korunması hakkında bilgilendirme
Kişisel verilerin korunması hakkında detaylı bilgi almak için lütfen tıklayın.
‟Yapı sektörünün buluşma noktası„
EKO DÜNYA YAKLAŞIRKEN - GREEN DRINKS BULUŞMALARI| YEŞİL TASARIM

EKO DÜNYA YAKLAŞIRKEN - GREEN DRINKS BULUŞMALARI| YEŞİL TASARIM

Yapı-Endüstri Merkezi yeşil iş modellerinin gelişimindeki öncü rolünü sürdürüyor KODüNYA YAKLAŞIRKEN - Green Drinks buluşmalarında "yeşil tasarım ve moda" tartışılacak EKODüNYA YAKLAŞIRKEN - Green Drinks buluşmaları; ulaşım, tasarım, gelecek, finans, network ve enerji konularında, her ayın son Salı akşamı Yapı-Endüstri Merkezi'nde gerçekleştirilecek. 30 Kasım'daki ikinci toplantının konusu "Yeşil Tasarım"... Yapı dünyasının bilgi merkezi Yapı-Endüstri Merkezi'nin2005 yılından bu yana mimarlık ve yapı sektöründe ekoloji, sürdürülebilirlik, çevre dostu binalar ve uygulamalar konularında başarıyla sürdürdüğü çalışmalara bir yenisini daha ekliyor; EKODüNYA YAKLAŞIRKEN - Green Drinks Buluşmaları...
Etkinlik Bilgileri
Türü:

Tarih: 30.11.2010
Saat: 19:00 - 20:30
Süre: 1 saat 30 dakika
Max Katılımcı: 150
Ücret:

Ücretsiz

Yapı-Endüstri Merkezi bu etkinlikler ile; 2011 yılı Nisan ayına kadar, her ayın son Salı akşamı, gezegenin tükenen kaynakları karşısında “ulaşım, tasarım, finans, network, gelecek ve enerji” alanlarında üretilen çözümlerin tartışılacağı etkinliklere ev sahipliği yapacak. Her tema için ayrıca düzenlenecek bu toplantılar sürdürülebilirlik konusunda farklı alanlardaki duyarlı toplulukları buluşturacak, başarı hikâyelerinin ve yeşil iş modellerinin tartışıldığı bir platform olacak.

27 Nisan - 1 Mayıs 2011, Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi Büyükçekmece’de, YAPI FUARI / TURKEYBUILD İSTANBUL ile beraber düzenlenecek EKODÜNYA Fuarı ana sponsorluğunda gerçekleştirilecek “EKODÜNYA YAKLAŞIRKEN ” toplantılarına “Green Drinks” adı altında dünyada çeşitli şehirlerde aynı formatta yapılan etkinlik eşlik edecek.

EKODÜNYA YAKLAŞIRKEN buluşmalarının ilki 30 Kasım 2010 tarihinde “Yeşil Tasarım” başlığı ile düzenleniyor. “Sürdürülebilir Yaşam için Tasarım” derneği ve “Sürdürülebilir Yaşam Kolektifi”nin kurucuları arasında yer alan, Endüstriyel Tasarımcı ve Sürdürülebilirlik Danışmanı Pınar Öncel ile %100 ekolojik kumaşlardan üretilen, Türkiye’nin ilk ekolojik markalarından biri olarak konumlandırılan Boa markasının kurucularından Seray Cengiz’in konuşmacı olacağı toplantı, katılımcıların da katkıda bulunabileceği, sohbet havasında gerçekleşecek.

Program:

19.00 - 19.40   Yeşil Tasarım

Pınar Öncel - EndüstriyelTasarımcı ve Sürdürülebilirlik Danışmanı

Seray Cengiz  - BOA Stüdyo Kurucu Ortak, Yönetici

19.40 - 20.30  Green Drinks İstanbul