Kişisel verilerin korunması hakkında bilgilendirme
Kişisel verilerin korunması hakkında detaylı bilgi almak için lütfen tıklayın.
‟Yapı sektörünün buluşma noktası„
EKODesign Konferansı 2016 Sosyal Medya Yarışması

EKODesign Konferansı 2016 Sosyal Medya Yarışması

EKODesign Konferansı 2016 kapsamında 11-26 Nisan tarihleri arasında düzenlediğimiz sosyal medya yarışmamız için Twitter'da @YEMEtkinlik hesabımızı takip ederek, "Yeni Nesil Yeşil Sence Nedir?" sorumuzu #ekodesign2016 ve @YEMEtkinlik hesabını etiketleyerek yorumunu paylaş, en çok retweeti sen al, YAPI Dergisi aboneliği ve YEM Yayın'dan Projeler/Yapılar 1: Konutlar kitabını kazanma şansı yakala!
Etkinlik Bilgileri
Saat: 11:00
Yer:

YAPI-ENDÜSTRİ MERKEZİ

Süre: 15 gün 4 saat
SOSYAL MEDYA YARIŞMASI KURALLARI

"EKODesign Yeni Nesil Yeşil” Yarışması, YEM Etkinlik Twitter sayfası (https://twitter.com/YEMEtkinlik) üzerinde gerçekleşecektir.

YEM Etkinlik, Twitter  yarışmasına (Yarışma) ilişkin koşulları belirlemekte olup, aşağıda belirtilen prosedür kapsamında ilgili yarışmaya katılan herkes bu katılım koşullarını kabul etmiş sayılır.

1- Yarışma sadece YEM Etkinlik, Twitter sayfası üzerinde gerçekleşmektedir.

2- Yarışma ile ilgili olarak hiçbir sosyal medya mecrası sorumluluk kabul etmez.

3- Yarışmaya katılım ücretsizdir. Yarışmaya katılım için herhangi bir ticari koşul bulunmamaktadır.

4- Yarışma 11.04.2016 tarihinde başlayacak ve 26.04.2016 günü saat 15:00’da sona erecektir. Yarışma sonuçları YEM Etkinlik tarafından seçilerek 26.04.2016 saat 16:15'de açıklanacaktır.

5- Yapı-Endüstri Merkez (YEM), yarışmayı dilediği zamanda durdurma veya iptal etme hakkını saklı tutmaktadır.  YEM iradesi ve kontrolü dışında gerçekleşecek ve yarışmanın devamını imkânsız hale getirecek tüm sebepler YEM’in yarışmayı durdurma ve iptal etme hakkını doğurmaktadır. Bu durumda YEM‘in herhangi bir sorumluluğu ve herhangi bir tazminat yükümlülüğü bulunmayacaktır.

6- Yarışmaya katılmak için, katılımcılar yarışma süresince YEM Etkinlik Twitter sayfasında, belirtilen başlangıç gününde yayınlanacak olan yarışma görselinin altında, “Katıldım” yazarak, kendi profillerinde Yeni Nesil Yeşil sizce nedir? Sorusuna verecekleri cevabı tweet atarak, 26 Nisan 2016 saat 15:00’a kadar paylaşmaları gereklidir. Katılımcılar, tweet atarken @YEMEtkinlik, #ekodesign2016 etiketlerini kullanmak zorundadır. Bu etiketleri kullanmayan ya da eksik kullanan katılımcılar değerlendirme dışı bırakılacaktır. En çok Retweet alan içerik sahibi YAPI Dergisi 1 yıllık aboneliği kazanacaktır.
 
7- Katılımcıların, Twitter profillerinin erişime açık olması gerekmektedir. 

8-Hediyeyi kazanmak için kullanıcılar YEM Etkinlik’in Twitter sayfasını (@YEMEtkinlik) takip etmelidir.

9- Hediye kazanan kişinin, iletişim bilgilerini gönderdiği mesajda eksik bulunan herhangi bir unsur nedeniyle ödülün teslim edilememesi durumunda YEM sorumluluk kabul etmez. 

10- Belirtilen ödül haricinde katılımcılara başka bir ödül verilmeyecektir, ödüller paraya çevrilmeyecek veya başka bir ödül ile değiştirilmeyecektir.

11- Kazanan kullanıcılar 26.04.2016 günü saat 16:00’da YEM Etkinlik Twitter sayfasından duyurulacak ve kendilerinden YEM Etkinlik Twitter sayfası üzerinden direkt mesaj yoluyla iletişim bilgilerini iletmeleri istenecektir.

12-Siteye yüklenecek tweetler; siyasi, felsefi veya dini propaganda amaçlı görüş ve bildiri yayınlanamaz, toplumun zararına olabilecek ya da genel ahlaka ve yasalara aykırı herhangi bir amaç güden etkinlik ve telkinlerde bulunulamaz. Siteye yüklenecek fotoğraflar toplum tarafından kabul edilen genel ahlak kurallarına uygun olmalıdır. Kullanıcıların tweetlerinden telif hakkı doğurabilecek içeriklerden YEM sorumlu değildir.

13- Katılımcılar, kişisel bilgilerini tam ve doğru olarak iletmek zorundadır. Eksik ya da yanlış beyan edilmiş bilgilere sahip katılımcılar, ödül kazansalar dahi bu haklarını kaybedeceklerdir. Kişisel bilgiler ile ilgili yanlış beyanlarda bulunulması, yarışmaya katılım şartları ile belirlenen kuralların ihlal edilmesi, yarışmayı haksız usul ve yollarla kazanmaya çalıştığının tespiti, aynı kişinin birden fazla kimlik bilgisiyle/Twitter hesabıyla yarıştığının tespit edilmesi, yarışma verilerinin, katılımcı yorumlarının izinsiz bir şekilde silinmesi, değiştirmeye çalışılması durumunda, yarışmacı ödül kazanamaz, yarışma ile ilgili tüm verileri de silinebilir, ve YEM tarafından düzenlenen benzeri yarışmalara tekrar katılması kabul edilmeyebilir. Bu gibi durumlarda YEM’in hiçbir sorumluluğu olmadığı gibi söz konusu durumlar sebebiyle ilgili fiilleri gerçekleştiren kişiler YEM Etkinlik’in üçüncü kişilerin uğradıkları her türlü zararı tazmin edeceklerdir.

14- Ödüllerin ilgililerine ulaştırılabilmesi için cep telefonu numaralarının geçerli numaralar olması gerekmektedir. Yine ilgililerin, telefonla kendilerine ulaşıldığında Türkiye Cumhuriyeti sınırları dâhilinde geçerli bir adres bilgisi vermesi gerekmektedir.

15-Yarışmaya katılan kullanıcıların, yarışma bitip, ödülleri tespit edilene kadar kanallar üzerinde kullandıkları isim/takma isimleri değiştirmemeleri gerekmektedir.

16-Yarışmaya içerik gönderen herkes yukarıda tanımlanan Katılım Şartları’nı okuyup anlayarak peşinen kabul etmiş sayılır.

17- 18 (On sekiz) yaşından küçükler yarışmaya katılamazlar, katılmış ve kazanmış olsalar dahi ödül üzerinde talep hakları yoktur.