Kişisel verilerin korunması hakkında bilgilendirme
Kişisel verilerin korunması hakkında detaylı bilgi almak için lütfen tıklayın.
‟Yapı sektörünün buluşma noktası„
Güney Kore – Türkiye İnşaat Forumu ve İkili İş Görüşmeleri Toplantısı

Güney Kore – Türkiye İnşaat Forumu ve İkili İş Görüşmeleri Toplantısı

Üç yıldır başarıyla sürdürülen, 2011 yılında Rusya Federasyonu ile başlayıp sonrasında sırasıyla Almanya ve Azerbaycan Cumhuriyeti’yle devam eden “Konuk Ülke Projesi”nde 2014 yılında Güney Kore ağırlanacak. İki ülke ilişkilerinin geliştirilmesinde önemli bir platform yaratacak proje kapsamında, fuar öncesinde ve sırasında düzenlenecek etkinliklerde Türkiye ve Güney Kore’den konunun üst düzey yetkilileri bir araya gelecek.
Etkinlik Bilgileri
Türü:

Toplantılar

Tarih: 07.05.2014
Saat: 14:00 - 16:30
Yer:

TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi- Marmara Salonu

Süre: 2 saat 30 dakika
Max Katılımcı: 100
Ücret:

Ücretsiz

YEM Fuarcılık, Güney Kore Konsolosluğu ve DEİK / Türk-Güney Kore İş Konseyi sizleri, Yapı Fuarı – Turkeybuild İstanbul “Konuk Ülke Güney Kore Projesi” kapsamında düzenlenen Güney Kore – Türkiye İnşaat Forumu ve İkili İş Görüşmeleri toplantısına davet etmekten onur duyar.

Üç yıldır başarıyla sürdürülen, 2011 yılında Rusya Federasyonu ile başlayıp sonrasında sırasıyla Almanya ve Azerbaycan Cumhuriyeti’yle devam eden “Konuk Ülke Projesi”nde 2014 yılında Güney Kore ağırlanacak.  İki ülke ilişkilerinin geliştirilmesinde önemli bir platform yaratacak proje kapsamında, fuar öncesinde ve sırasında düzenlenecek etkinliklerde Türkiye ve Güney Kore’den konunun üst düzey yetkilileri bir araya gelecek.

Güney Kore Konsolosluğu ve DEİK/Türk-Kore İş Konseyi işbirliği ile düzenlenen proje için yürütülen çalışmalarla; Türk yapı malzemelerinin Güney Koreli müteahhitlerce Ortadoğu, Güney Afrika ve Orta Asya’da hayata geçirilen projelerde daha fazla kullanılmasına destek olmak, 3. pazarlarda Türk ve Güney Koreli müteahhitlerin birlikte iş yapabilmesi ve Güney Koreli yapı malzemesi üreticisi firmaların teknolojik deneyimini Türk firmaların bölgesel gücü ile birleştirmesi için verimli platformlar oluşturulması hedefleniyor.


YEM Fuarcılık’ın, Güney Kore Konsolosluğu ve DEİK/Türk-Güney Kore İş Konseyi işbirliği ile gerçekleştireceği “Güney Kore – Türkiye İnşaat Forumu”nda Türkiye ve Güney Kore’den konunun üst düzey yetkilileri bir araya gelecek. Forumun ardından Güney Kore’den katılım sağlayacak alım heyetleri fuar katılımcısı yapı malzemesi üreticisi firmalar ile “İkili İş Görüşmeleri”nde bir araya gelecek. Etkinlik 7 Mayıs 2014, Çarşamba günü, saat 14.00’te, Yapı Fuarı – Turkeybuild İstanbul içerisindeki Tüyap- Marmara Salonu’nda gerçekleştirilecek.

14:00 - 14:15 Açılış Konuşmaları 
Burcu Başer YEM Fuarcılık A.Ş., Genel Müdürü
Cihan Candemir TMB Yüksek İstişare Kurulu Üyesi ve DEİK Türk-Afgan İşkonseyi Başkanı
Tae- Dong, Jeon Güney Kore Cumhuriyeti İstanbul Başkonsolosu


14:15 - 15:15 Güney Kore – Türkiye İnşaat Forumu
Moderatör: Banu Uçak YEM Stratejik Pazarlama ve İş Geliştirme Koordinatörü
Dr. Can Fuat Gürlesel Ekonomist, Ekonomi ve Strateji Danışmanlık Hizmetleri
Çiğdem Şamiloğlu Erkoç Ekonomi Bakanlığı, AB Genel Müdürlüğü, Dış Ticaret Uzmanı
Hyo-Won Kim ICAK-Kore Uluslararası Müteahhitler Birliği Derneği Direktörü
*Mr. Ufuk Akalın TURKOR- Türkiye&Güney Kore İşadamları Derneği Başkanı


15:15 -15.45 Kokteyl 


15.45 -16.30 Alım Heyeti ile İkili Görüşmeler


* Katılımları Halinde