Kişisel verilerin korunması hakkında bilgilendirme
Kişisel verilerin korunması hakkında detaylı bilgi almak için lütfen tıklayın.
‟Yapı sektörünün buluşma noktası„
İnovasyon Buluşmaları 2013

İnovasyon Buluşmaları 2013

Açıkinovasyon.com liderliğinde düzenlenen "İnovasyon Buluşmaları 2013" 18 Nisan 2013 tarihinde YEM'de! İnovasyon Buluşmaları 2013, güçlü kurumsal ve bireysel iş ağını, benzersiz inovasyon geliştirme yetenekleri ve tecrübeleri ile birleştirmesi hedefleniyor.
Etkinlik Bilgileri
Türü:

Tarih: 18.04.2013 - 18.03.2013
Saat: 12:00
Max Katılımcı: 200
Ücret: 0,00 TL
Url: www.inovasyon2013.com
Bilgilendirme

Kayıt ve detaylı bilgi için lütfen http://www.inovasyon2013.com/ ziyaret ediniz.

Türkiye ve dünyadan nitelikli isimlerin konuşmacı olacağı İnovasyon Buluşmaları 2013 ile her dönem bir sektörde inovasyon teması işlenerek inovasyon kültürünün yaygınlaştırılması, sektörün geleceğine yönelik trendlerin belirlenmesi hedeflenmektedir. Konferans kapsamında başarılı danışmanlar ve sektörlerin önde gelenleri, Türkiye ve dünyadan başarı hikâyelerinin tartışılacağı üst düzey bir paylaşım ortamında bir araya getirilecektir.

Ödüllü inovasyon liderleri, Türkiye ve dünyadan başarı hikâyelerini anlatıyor!


İnovasyonu jenerik bir ifade olmaktan çıkarıp, nasıl hayata geçirileceğine dair somut ve pratik öneriler sunulacağı İnovasyon Buluşmaları 2013’ ten bazı önemli gündem başlıkları şunlardır:

• İnovasyon Dinamikleri: 2012'nin en yenilikçi bankası First National Bank, inovasyonu kendi kültüründe nasıl pişirdi? FNB İnovasyon Başkanı Paul Steenkamp anlatıyor!

• En Büyük İnovasyonlar: Ödüllü inovasyon liderleri, Türkiye ve dünyadan başarı hikâyelerini anlatıyor, inovasyona dair pratik ve somut öneriler sunuyor!

• İnovasyon İpuçları: Bankalar kurum içinde inovasyonu nasıl yönetiyorlar? Başarının anahtarı nedir? Güncel inovasyon teknikleri keşfedeceksiniz!

• Bankaların Geleceği: Bankacılık sektörünün geleceğiyle ilgili yeni trendler neler ? Tüketici davranışları ve teknoloji, bankacılığın geleceğini nasıl şekillendiriyor?

Sizi sürprizlerle dolu bu inovasyon yolculuğuna davet ediyoruz.