Kişisel verilerin korunması hakkında bilgilendirme
Kişisel verilerin korunması hakkında detaylı bilgi almak için lütfen tıklayın.
‟Yapı sektörünün buluşma noktası„
Kentlerin Geleceği: Radikal Değişimler

Kentlerin Geleceği: Radikal Değişimler

Sıhhi tesisat sektörünün lideri Geberit, mimar ve tasarımcılarla kentlerin geleceğinin nasıl radikal bir şekilde değiştiğini konuşmak için 12 Şubat 2013 Salı günü, "Kentlerin Geleceği: Radikal Değişimler" etkinliğinde YEM'de buluşuyor. Etkinlikte Studio Zeitgeist kurucusu Farid Tabarki'nin "Power to the People" başlıklı konuşmasının akabinde, Ayhan Sicimoğlu & Latin All Stars sahne alacak.
Etkinlik Bilgileri
Türü:

Tarih: 12.02.2013 - 13.02.2013
Saat: 19:00
Süre: 1 gün 3 saat
Max Katılımcı: 560
Ücret:

Ücretsiz

Bilgilendirme

Etkinlik dili İngilizce'dir ve simültane tercüme yapılacaktır.

 

Sıhhi tesisat sektörünün lideri Geberit, 50 yılı aşkın bir süredir en iyi marka tasarımı olarak kabul edilen "iF Product Design Award 2010" ödülünü alan yeni ürün grubu Monolith ailesini (lavabo ve WC modülleri) Türkiye pazarına tanıtmak üzere mimar ve tasarımcılarla buluşuyor. 
 
Katılımcılar, yeni çalışma biçimleri, yeni üretim araçları ve yeni paylaşım kanallarıyla kentlerin geleceğinin nasıl radikal bir şekilde değiştiği üzerine yaşam stillerini belirleyen trendlerin ilham verecek bir konuşmasını izleyecekler. Hollanda'da "Yılın Trend Belirleyicisi (2012-2013)" seçilen ve Zeitgeist hareketinin en etkin uygulayacılarından olan Farid Tabarki, Geberit ve Yapı-Endüstri Merkezi (YEM) işbirliğiyle YEM'e geliyor. Yerel, ulusal ve Avrupa Zeitgeist'ı üzerine projeler geliştiren ve araştıran Studio Zeitgeist'ın kurucusu olan Farid Tabarki, sosyal kalkınma, sosyal medya, sosyal girişimcilik, trendler, toplum bilimi ve fütürizm temaları üzerine odaklanarak MTV, Philips, Uluslararası Rotterdam Film Festivali, TEDxRotterdam ve GRAD Belgrad Avrupa Kültür ve Münazara Merkezi gibi organizasyonlar için projeler geliştirmiştir. 
 
Çok yönlü olanaklar, esneklik, uyumluluk, üst kalite ve WC alanında mimari standartlar sunmasıyla yenilikçi bir yaklaşım getiren Geberit "Monolith" in YEM işbirliğinde düzenleyeceği etkinlik, Farid Tabarki'nin konuşmasının ardından Ayhan Sicimoğlu&Latin All Stars Performansı'yla sonlanacak. 
 

 

19:00-19:30 Kayıt ve İkram

19:30-19:35 Açılış Konuşmaları

19:35-19:45 Cengiz Kazazoğlu, "Geberit Felsefesi ile Tasarım"

19:45-20:30 Farid Tabarki, "Power to the People!"

20:30-22:00 Ayhan Sicimoğlu & Latin All Stars Performansı ve Kokteyl