Kişisel verilerin korunması hakkında bilgilendirme
Kişisel verilerin korunması hakkında detaylı bilgi almak için lütfen tıklayın.
‟Yapı sektörünün buluşma noktası„
KOSGEB ile Dernekler ve Yayıncılar Buluşması

KOSGEB ile Dernekler ve Yayıncılar Buluşması

SEYAD Sektörel Yayıncılar Derneği, sektörlerin "KOSGEB Proje Destekleri" konusunda bilgilendirilmesi için 5 Ekim 2011 çarşamba günü saat:13.00'te Yapı-Endüstri Merkezi'nde sektörel derneklerin başkanları ve sektörel yayın yönetmenleri ile bir araya geliyor.
Etkinlik Bilgileri
Türü:

Tarih: 05.10.2011
Saat: 13:00 - 15:00
Süre: 2 saat
Max Katılımcı: 150
Ücret:

Ücretsiz

Bilgilendirme

Konferansa katılım için LCV gerekmektedir.

 

KOSGEB Başkanı Mustafa Kaplan, KOSGEB’in derneklerin çeşitli projelerine yönelik sundukları destek paketlerini tüm sektörlerden dernek başkanlarının davetli olduğu toplantıda açıklayacak. Ayrıca sektörel yayıncıların da katılacağı toplantıda genel KOSGEB destekleri hakkında da bilgi verecek olan KOSGEB Başkanı Mustafa Kaplan, sektörlerin hangi konularda finans sıkıntısı yaşadıklarını da değerlendirecek.
 
Sektörlerin haber, firma ve ürün analizi, teknik bilgi akışını en iyi şekilde arşivleyen sektörel yayınlar sektör iletişimindeki can damar olarak, finans konusundaki sıkıntıların giderilmesi için yönlendirici haber kaynağı olmaya devam edecekler. Dernekler başkanları da, sektörlerinin menfaatine sunduğu birçok çözüm yolu gibi, KOSGEB Başkanı Mustafa Kaplan’ın yapacağı açıklamaların duyurulmasında öncü olacaklardır. 
 
Sektörel Yayıncılar Derneği’nin düzenlediği, “KOSGEB ile Dernekler ve Yayıncılar Buluşması” nda KOSGEB Başkanı Mustafa Kaplan’ın derneklere yönelik destek paketleri ve genel proje finansmanları hakkında bilgi aktarması ile özel sektörün yaşadığı finans sorunlarının çözümü için önemli bir bilgi akışı sağlanacaktır.
 
Toplantıda yer alarak,destek paketlerindeki gelişmelerden haberdar olmak isteyen tüm dernek başkanları ve sektörel yayıncıları aramızda görmekten memnuniyet duyarız.
 
 
Toplantıya katılım için LCV Zorunludur:
 
İlgili: Duygu SAYGI
 
Tel: 0212 275 83 59 - 154
 
duyuru@seyad.org

 

 • Bölüm 1

  Bölüm 1

  KOSGEB Proje Destekleri Bilgilendirme ve İletişim Toplantısı

  Oynat
 • Bölüm 2

  Bölüm 2

  KOSGEB Proje Destekleri Bilgilendirme ve İletişim Toplantısı

  Oynat
 • Bölüm 3

  Bölüm 3

  KOSGEB Proje Destekleri Bilgilendirme ve İletişim Toplantısı

  Oynat