Kişisel verilerin korunması hakkında bilgilendirme
Kişisel verilerin korunması hakkında detaylı bilgi almak için lütfen tıklayın.
‟Yapı sektörünün buluşma noktası„
MALZEME İNOVASYONU - Malzemeler Aracılığıyla Yenilik Stratejileri

MALZEME İNOVASYONU - Malzemeler Aracılığıyla Yenilik Stratejileri

Malzemeler yenilik yapmamızı nasıl etkiler? Yanıtları; 12 Ekim Cuma 17:30'da İzmir Ekonomi üniversitesi Konferans Salonu'nda verilecek olan "Malzeme İnovasyonu - Malzemeler Aracılığıyla Yenilik Stratejileri" başlıklı konferansta.
Etkinlik Bilgileri
Türü:

Tarih: 12.10.2012
Saat: 17:30 - 19:30
Süre: 2 saat
Max Katılımcı: 500
Ücret:

Ücretsiz

Bilgilendirme

Konferans simultane olarak İngilizce’den Türkçe’ye çevrilecektir. Sınırlı kontenjan nedeni ile katılım için kayıt yaptırmak gereklidir.

Dünyanın yenilikçi malzemeler konusundaki en önemli tasarım merkezi Material ConneXion®’ın Uluslararası Danışmanı ve İstanbul Direktörü Paolo Cancellato; İzmir Ticaret OdasıYapı-Endüstri Merkezi ve İzmir Ekonomi Üniversitesi’nin işbirliği, 18. Yapı Fuarı – Turkeybuild İzmir’in katkılarıyla İzmir’e geliyor. Cancellato, 12 Ekim 2012 Cuma günü17.30 – 19.30 saatleri arasında İzmir Ekonomi Üniversitesi Konferans Salonu’nda “Malzeme İnovasyonu – Malzemeler Aracılığıyla Yenilik Stratejileri” konulu bir konferans verecek.  

Material ConneXion® İtalya’da 2006 yılından bu yana Satış, Pazarlama ve İş Geliştirme Direktörü olarak görev yapan Paolo Cancellato, Ağustos 2012 itibariyle Yapı-Endüstri Merkezi bünyesinde faaliyet gösteren yenilikçi malzemeler konusundaki tasarım merkezi Material ConneXion® İstanbul’un direktörlüğünü yürütmektedir. Cancellato’nun “Malzeme İnovasyonu – Malzemeler Aracılığıyla Yenilik Stratejileri” başlıklı konferansı, 12 Ekim 2012 Cuma günü, 17.30 – 19.30 saatleri arasında İzmir Ekonomi Üniversitesi Konferans Salonu’nda gerçekleştirilecek. Konferans İzmirTicaret Odası, Yapı-Endüstri Merkezi ve İzmir Ekonomi Üniversitesi işbirliği, 18. Yapı Fuarı – Turkeybuild İzmir’in katkılarıyla düzenleniyor.
 
Paolo Cancellato vereceği konferansta, “Malzemeler yenilik yapmamızı nasıl etkiler?” sorusuna yenilik ve yaratıcılığın malzeme alanındaki önemine dikkat çekerek, ürün inovasyonunda geleneksel ile yeni yöntemlerin süreçte ve sonuçta yarattığı etkiyi aktaracak. Cancellato konferansında ayrıca doğru malzeme kullanımıyla ilgili stratejiler geliştiren ve uygulayan firmaların bu sayede kazandıkları başarıları öykülerini de dinleyicilerle paylaşacak. 
 
Università Cattolica del Sacro Cuore di Milano’da Ekonomi, İşletme, Ticari Hukuk ve Uluslararası Pazarlar alanlarında eğitim alan Cancellato, önce 2005’te Material ConneXion® New York’ta görev yaptı, ardından İtalya’ya dönüp satış, pazarlama ve iş geliştirme alanlarında yöneticilik yaparak FIAT, Samsung, Unilever, Luxottica, 3M, Cassina gibi markaların projelerini ve bir tasarım müzesi ve etkinlik alanı olan La Triennale di Milano’da sergi ve çeşitli aktiviteler yürüttü. 
 

17:00 – 17:30 Kayıt

17:30 – 17:35 Açılış Konuşmaları 
 
17:35 – 18:30 “Malzeme İnovasyonu – Malzemeler Aracılığıyla Yenilik Stratejisi” Konferansı
Paolo Cancellato
 
18:30 – 18:45 Genel Değerlendirme ve Soru Cevap
 
18:45 – 19:15 İkram
 
  • tester