Kişisel verilerin korunması hakkında bilgilendirme
Kişisel verilerin korunması hakkında detaylı bilgi almak için lütfen tıklayın.
‟Yapı sektörünün buluşma noktası„
Mimaride Işık – Vol 3

Mimaride Işık – Vol 3

PLD Türkiye tarafından 2011 yılından beri düzenlenen Mimaride Işık etkinliğinin, bu yıl "Mimaride Işık Vol 3" adıyla üçüncüsü iGuzzini'nin sponsorluğunda gerçekleşiyor. 13 Kasım çarşamba akşamı, yoğun katılım isteği sebebiyle Yapı-Endüstri Merkezi'nde gerçekleşecek olan Mimaride Işık Vol 3 sektörün önde gelen mimar, iç mimar ve aydınlatma tasarımcılarını aynı çatı altında buluşturmayı hedefliyor.
Etkinlik Bilgileri
Türü:

Konferans

Tarih: 13.11.2013
Saat: 19:00 - 20:30
Yer:

YAPI-ENDÜSTRİ MERKEZİ

Süre: 1 saat 30 dakika
Max Katılımcı: 300
Ücret:

Ücretsiz

Bilgilendirme

Konferans simultane olarak İngilizce’den Türkçe’ye çevrilecektir.

Aydınlatma tasarımı çözümü, her zaman, mimariye, mekana ve mekandaki objelere entegre bir çözüm olmalı. Profesyonel ve iyi düşünülmüş bir aydınlatma tasarımı için sürecin derinlemesine incelenmesi ve projenin gerçekleşmesine katkıda bulunan tüm katılımcıların doğru tespiti önemli. Başarılı projeler, ancak mimar ve iç mimarlarla yapılan ve tüm tarafların birbirine ilham verebildiği iyi bir iş birliğine dayanıyor. Bu sayede ışık, açık olsun olmasın, mimarinin ayrılmaz bir parçası haline geliyor.
 
20 yılı aşkın deneyimi ile önemli aydınlatma tasarımcılarından biri olan Dean Skira “İşlevselliğin Ötesinde Aydınlatma Tasarımı” başlığına sahip sunumunda bu işbirliğine dikkat çekecek ve “iyi düşünülmüş” ışığın, “sınırlardan bağımsız” olduğunu ödüllü projeleri ile örnekleyerek paylaşacak.
 
iGuzzini’nin ana sponsorluğunda gerçekleşecek olan etkinliğe; İtalyan Konsolosluğu destek verirken, iletişim sponsorluğunu mimarizm.com ve ‘Yapı’ dergisi üstleniyor.
 
Konferans simultane olarak İngilizce’den Türkçe’ye çevrilecektir.
 
Etkinliği sosyal medyada takip etmek için #mimarideisik etiketini kullanabilirsiniz.
 
Sınırlı kontenjan nedeni ile konferansa kayıt yaptırmanızı rica ediyoruz.
19.00–19.30 Kayıt
19.30–19.35 Açılış Konuşmaları
19.35–20:30 İşlevselliğin Ötesinde Aydınlatma Tasarımı, Dean Skira
20.30–21.30 İkram