Kişisel verilerin korunması hakkında bilgilendirme
Kişisel verilerin korunması hakkında detaylı bilgi almak için lütfen tıklayın.
‟Yapı sektörünün buluşma noktası„
PECHA KUCHA NIGHT ISTANBUL VOL.7

PECHA KUCHA NIGHT ISTANBUL VOL.7

8 Aralık 2010 çarşamba akşamı Yapı Endüstri Merkezi'de gerçekleşecek etkinlikte mimarlık, sosyal medya, iletişim, yaratıcı endüstriler ve gösteri sanatları gibi alanlardan konuşmacılar yaratıcı fikirlerini, yenilikçi projelerini paylaşacaklar. Pecha Kucha Night Istanbul takipçileri, 8 ARALIK 2010'da yine saat tam 20.20'de 7. kez bir araya geliyor. Etkinliğe katılacaklar farklı alanlardan ilginç konuşmacıları izleme, yenilikçi projeler, ilginç fikirler ve yaratıcı insanlarla tanışma fırsatı bulacaklar.
Etkinlik Bilgileri
Türü:

Tarih: 08.12.2010
Saat: 20:30 - 23:00
Süre: 2 saat 30 dakika
Max Katılımcı: 150
Ücret:

Ücretsiz

40 yılı aşkın süredir mimarlık, tasarım ve yapı sektörüne önemli katkılar sağlamış bir bilgi merkezi olan Yapı-Endüstri Merkezi’ninilham veren sahnesinde bu kez kimler olacak?

Dünyanın tüm yaratıcı şehirlerinde rastladığımız ve açılmasını sabırsızlıkla beklediğimiz The Hub, sosyal medya pazarlama guruları 41?29! ve mimariden event tasarımına kadar yaratıcı işleri ile şehrin her yerinde karşımıza çıkan Nobon konuşmacılar arasında.

Pecha Kucha Night İstanbul sahnesinde bu kez bir de yabancı konuk ağırlayacak. Belçikalı mimar Julien de Smedt.

Gecede sahnede olacak diğer isimler ise çocukların çok sevdiği ama büyüklerinde ilgisiz kalamadığı Kapla oyuncakları ve her zaman açık proje dükkânı WROpen.

Gecenin gösteri sanatları sunumu ise şaşırtıcı performanslarını izlemeye doyamadığımız Çıplak Ayaklar Kumpanyası’ndan gelecek.

Pecha Kucha Japonca ‘fis-kos’ anlamına geliyor. Pecha Kucha Night ise yaratıcı işlerin, formaliteden uzak ve kolay bir biçimde gösterilmesini sağlayan bir sunum formatı. Pecha Kucha Night’ın başlıca amacı kısa ve öz sunumlarla ilgi seviyesini yüksek tutarak bir gece içinde birçok kişinin yaratıcı fikir, kavram, ürün ve hayallerini seyirci ile paylaşabilmesini sağlamak.

Pecha Kucha Night, Klein Dytham Architecture tarafından başlatıldığı 2003 yılından bu yana kar amacı gütmeyen bir paylaşım ve iletişim aktivitesi olarak aralarında Tokyo, New York, Londra, Paris, Şanghay, Sydney, Beyrut, Tel Aviv, Cape Town, Helsinki ve Pekin’in de bulunduğu dünyanın 300ü aşkın kentinde düzenli olarak yapılıyor.

34SOLO bu etkinliği 2009 yılından bu yana İstanbul’da 7. Kez düzenliyor. Gecede sahneyi yine renkli performansı ile Can Yücel Metin yönetecek. Gecenin heyecanla beklenen Bira Molası ise TUBORG tarafından gerçekleştiriliyor.