Kişisel verilerin korunması hakkında bilgilendirme
Kişisel verilerin korunması hakkında detaylı bilgi almak için lütfen tıklayın.
‟Yapı sektörünün buluşma noktası„
PechaKucha Night Istanbul Vol.15 : Tanrım Beni Baştan Yarat!

PechaKucha Night Istanbul Vol.15 : Tanrım Beni Baştan Yarat!

PechaKucha Night İstanbul Vol. 15 özel etkinliği, 17 Ekim çarşamba gecesi Yapı-Endüstri Merkezi (YEM) 'de gerçekleşecek. 'Kusurluluk' başlıklı 1. İstanbul Tasarım Bienali'nin açılış haftası süresince, DutchDFA programı tarafından yürütülen 'Kentsel Dönüşüm' ana teması altında düzenlenecek PechaKucha Night Istanbul Vol. 15 'de, Türkiye ve Hollanda'dan mimar, modacı ve tasarımcıların sunumları yer alacak.
Etkinlik Bilgileri
Türü:

Tarih: 17.10.2012
Saat: 20:00 - 22:30
Süre: 2 saat 30 dakika
Max Katılımcı: 300
Ücret:

Ücretsiz

Bilgilendirme

Sunumlar İngilizce olacaktır. Simültane tercüme yapılmayacaktır.

 

Birbirine karışan kentsel gelişim, dönüşüm, tasarım, rejenerasyon, yenileme, restorasyon kavramları arasında İstanbul’da yaşayan bizler neye dönüşüyoruz? Bunların sonucunda ortaya çıkan ’kentlilik’ nasıl bir şey?  Bizi ve davranış biçimlerimizi nasıl dönüştürüyor? 17 Ekim Çarşamba gecesi, PechaKucha Night İstanbul sahnesine çıkacak 10 sunucu  “İstanbul: Tanrım Beni Baştan Yarat!” başlığı altında bu dönüşümü tartışacaklar. 
 
İstanbul’un yaratıcı atmosferini solumak, hayallerinizi bizlerle paylaşmak istiyorsanız sizi yine saat tam 20:20’de PechaKucha Night İstanbul  sahnesinde sunucu olarak ya da seyirciler arasında yerinizi almaya çağırıyoruz.
 
 
 

 

20:20PechaKucha Night Istanbul Vol.15 Açılış ve Hoş geldiniz!

SUNUMLAR

 ARA