Kişisel verilerin korunması hakkında bilgilendirme
Kişisel verilerin korunması hakkında detaylı bilgi almak için lütfen tıklayın.
‟Yapı sektörünün buluşma noktası„
PELİFAİR 2010

PELİFAİR 2010

Turanlar Grup bu yıl dördüncü kez gerçekleştireceği Pelifair organizasyonu için sektörün önde gelen mimar, iç mimar ve tasarımlarını 28-31 Ekim tarihleri arasında Clup Turanlar Prince tatil köyü Antalya'da ağırlayacak.
Etkinlik Bilgileri
Türü:

Tarih: 28.10.2010 - 31.10.2010
Saat: 00:00
Süre: 3 gün
Max Katılımcı: 150
Ücret:

Ücretsiz

Yapı-Endüstri Merkezi’nin iletişim danışmanı olduğu Pelifair kapsamında iç mekân duvar ve döşeme kaplamalarının yanı sıra, mobilya üretimine yönelik ahşap yüzey, doku ve renk (dekor kâğıdı) üreticisi firmaların ve aksesuar üreticilerinin 2011–2012 sezonu trendlerini anlatacakları sunumlara ve ürün sergilerine yer verilecektir.

Pelifair 2011’de ayrıca İngiliz “Global Color Research” ekibinden uzmanlar “Renk Hikâyeleri” ve “Global –Yerel Renk” başlıklı iki farklı sunumla, tasarımcılara renk alanında kapsamlı bilgiler verecekler. “Renk Hikâyeleri” sunumu ile iç mekan tasarımları ve mimarlık uygulamalarında MIX Trendler,  Sonbahar/Kış 2011–2012 sezonu renkleri, renk trendlerinin tasarım endüstrisinin farklı sektörlerinde uygulama alanları ele alınırken; “Global –Yerel Renk” başlıklı sunum ile ışık ve kültür farklılıkları göz önünde bulundurarak farklı coğrafi bölgelerde küresel renk trendleri nasıl uygulanabilir sorusu cevaplanacak.

Davetlilerin tüm transfer ve konaklamalarının Turanlar Grup tarafından karşılanacağı Pelifair 2010, misafirlerine Antalya’da keyifli ve konforlu bir hafta sonunun yanı sıra mesleki paylaşım olanağı sağlamayı hedefliyor. Turanlar Grup ayrıca Ankara ve İzmir’den organize edeceği otobüs seferleri ile misafirlerin bu şehirden ulaşımlarına da destek verecek.