Kişisel verilerin korunması hakkında bilgilendirme
Kişisel verilerin korunması hakkında detaylı bilgi almak için lütfen tıklayın.
‟Yapı sektörünün buluşma noktası„
Peyzaj’ın Süreçleri; OUPS

Peyzaj’ın Süreçleri; OUPS

Tasarım Kulubü, İstanbul Üniversitesi desteği ve Yapı Endüstri Merkezi'nin iş birliği ile daha detaylı bilgiler edinmek için hem ofis ve uygulama çalışmalarında hem de özel ve kamu kuruluşlarında peyzaj projelerinin süreçleri hakkında bir etkinlik düzenlemektedir.
Etkinlik Bilgileri
Türü:

Söyleşi

Tarih: 10.04.2017
Saat: 14:00 - 17:00
Yer:

YAPI-ENDÜSTRİ MERKEZİ

Süre: 3 saat
İstanbul Üniversitesi Tasarım Kulübü, 2014 yılında öğrencilerin tasarım yeteneklerini geliştirmek, zihinsel becerilerini üst seviyelere taşımak, eğitim ve iş hayatı konularında bireylere yön verip akılda kalan sorulara cevap bulabilmek amacıyla kurulmuştur. Yalnızca sistematik düşünmek yerine sosyalleşmeyi, paylaşmayı ve farklı disiplinler içerisinde geniş perspektifli düşünmeyi hedefleyen bir öğrenci topluluğudur.

Ofis ve uygulama çalışmaları arasındaki farkları ve çalışma kapsamlarını anlamak amacıyla 2016 yılında OPS(Ofislerde Projelendirme Süreçleri) ve UPS(Uygulama Projeleri Süreçleri) başlıkları altında birbirleri ile bağlantılı etkinlikler düzenlenmiştir. Bugün ise Tasarım Kulübü, İstanbul Üniversitesi desteği ve Yapı Endüstri Merkezi'nin iş birliği ile daha detaylı bilgiler edinmek için hem ofis ve uygulama çalışmalarında hem de özel ve kamu kuruluşlarında peyzaj projelerinin süreçleri hakkında bir etkinlik düzenlemektedir. Birbiri ardını takip eden bu etkinlikler ile kulüp, öğrencileri ilgilerini çeken alanlar hakkında bilgi sahibi yaparak, onları verimli çalışabilecekleri alanlara yönlendirmeyi amaçlamıştır.

MODERATÖR:  Prof. Dr. Hakan ALTINÇEKİÇ (İstanbul Üniversitesi-Peyzaj Mimarlığı Bölüm Başkanı)

Konuşmacılar:  Yılmaz AKTAŞ ( META PEYZAJ Kurucu Ortağı)
    Selin TURAN (IŞIK PEYZAJ Yönetici Ortağı)
    İlter KANAT (KANAT GRUP Kurucu Ortağı)
    Engin AKTAŞ (PTM PROJE Kurucu Ortağı)
                            Melek AKÇA AKAR (İBB PARK VE BAHÇELER MÜDÜRLÜĞÜ AVRUPA YAKASI Planlama Şefi)