Kişisel verilerin korunması hakkında bilgilendirme
Kişisel verilerin korunması hakkında detaylı bilgi almak için lütfen tıklayın.
‟Yapı sektörünün buluşma noktası„
PROSTEEL 2013 YARIŞMASI ÖDÜL TÖRENİ

PROSTEEL 2013 YARIŞMASI ÖDÜL TÖRENİ

İnşaat mühendisliği ve mimarlık öğrencilerini bir araya getirerek çelik yapının önemini vurgulayan yaratıcı çözümler geliştirmeyi hedefleyen PROSteel 2013 çelik Yapı Tasarımı öğrenci Yarışması'nın ödülleri düzenelenecek kolokyumun ardından 10 Mayıs 2013'de saat 18.00'de Yapı-Endüstri Merkezi'nde sahiplerini bulacak.
Etkinlik Bilgileri
Türü:

Tarih: 10.05.2013
Saat: 18:00 - 00:00
Max Katılımcı: 200
Ücret:

Ücretsiz

Bilgilendirme

Kazanan öğrencilerin listesine ulaşmak için www.prosteel.org

Türk Yapısal Çelik Derneği ve Borusan Mannesmann Boru tarafından bu yıl 13'üncü kez düzenlenen PROSteel 2013 Çelik Yapı Tasarımı Öğrenci Yarışması ödül dağılımı belli oldu. Türkiye genelinden mimarlık ve inşaat mühendisliği lisans öğrencileri 30 ekip oluşturarak "İlköğretim Okulu" tasarladılar. Doç. Dr. Yük. Mim. İpek Akpınar, Mimar Nevzat Sayın, Dr. Yük. Mim. Cem İlhan, Dr. Y. İnş. Müh. Selçuk İz, Yük. Müh. Mim. Yaşar Marulyalu ve Prof.Dr.Y. Müh. Mimar Hasan Şener'den oluşan seçici kurulun yaptığı değerlendirmede birincilik ödülü Çağlayan Kızılkaya, Kenan Küçük, Mustafa Doğru ve Caner Kurtoğlu'ndan oluşan Ortadoğu Teknik Üniversite'li ekibe verildi.

İnşaat mühendisliği ve mimarlık öğrencilerini bir araya getirerek çelik yapının önemini vurgulayan yaratıcı çözümler geliştirmeyi hedefleyen yarışmanın ödülleri düzenelenecek kolokyumun ardından 10 Mayıs 2013'de saat 18.00'de Yapı-Endüstri Merkezi'nde sahiplerini bulacak.

18.00 Kolokyum

19.00 Ödül Töreni ve Sergi Açılışı