Kişisel verilerin korunması hakkında bilgilendirme
Kişisel verilerin korunması hakkında detaylı bilgi almak için lütfen tıklayın.
‟Yapı sektörünün buluşma noktası„
PROSteel 2015 Kolokyum, Ödül Töreni ve Sergisi

PROSteel 2015 Kolokyum, Ödül Töreni ve Sergisi

İnşaat mühendisliği ve mimarlık öğrencilerini bir araya getirerek çelik yapının önemini vurgulayan yaratıcı çözümler geliştirmeyi hedefleyen PROSteel 2015 Çelik Yapı Tasarımı Öğrenci Yarışması’nda ödüller sahiplerini buluyor. Tüm jüri üyelerinin katılımıyla gerçekleşecek kolokyum, ödül töreni ve tüm katılımcı projelerinin sergisinden sonra PROSteel 15.yılını DJ Performans ve A Capella Boğaziçi'nin sahnesinde after party ile kutlayacak.
Etkinlik Bilgileri
Türü:

Yarışmalar

Tarih: 15.05.2015
Saat: 17:00 - 20:00
Yer:

YAPI-ENDÜSTRİ MERKEZİ

Süre: 3 saat
Max Katılımcı: 300
Ücret:

Ücretsiz

Url: prosteel.org

Türk Yapısal Çelik Derneği ve Borusan Mannesmann Boru tarafından bu yıl 15’inci kez düzenlenen PROSteel 2015 Çelik Yapı Tasarımı Öğrenci Yarışması ödül dağılımı belli oldu. Türkiye genelinde mimarlık ve inşaat mühendisliği lisans öğrencileri 26 ekip oluşturarak, çeliği ön plana alan “Rekreasyon Alanında Sosyal Odak Tasarımı” projeleri ile yarıştılar. 

Prof. Dr. Y. Mühendis Mimar Hasan Şener’in başkan olduğu jüride; Prof. Dr. Y. Mimar Ayhan Usta, Prof. Dr. Y. İnşaat Mühendisi Nesrin Yardımcı, Dr. Y. Mimar Selim Velioğlu, Y.Mühendis Mimar Yaşar Marulyalı, Dr. Y. İnşaat Mühendisi Selçuk İz, Mimar Cem Sorguç’dan oluşan seçici kurulun yaptığı değerlendirme sonucunda belirlenen ödüller YEM’de sahiplerini bulacak.

İnşaat mühendisliği ve mimarlık öğrencilerini bir araya getirerek çelik yapının önemini vurgulayan yaratıcı çözümler geliştirmeyi hedefleyen PROSteel 2015 Çelik Yapı Tasarımı Öğrenci Yarışması’nın ödülleri, tüm jüri üyelerinin katılımı ile 15 Mayıs Cuma günü Yapı-Endüstri Merkezi’nde gerçekleşecek katılımcı proje sergisi ve kolokyumun ardından sahiplerine teslim edilecek.


17:00-17:30 Kayıt
17:30- 18:30 Kolokyum
18:30- 19:00 Ödül Töreni
19:00 After Party