Kişisel verilerin korunması hakkında bilgilendirme
Kişisel verilerin korunması hakkında detaylı bilgi almak için lütfen tıklayın.
‟Yapı sektörünün buluşma noktası„
RE 101-1 ULI Türkiye Eğitimi

RE 101-1 ULI Türkiye Eğitimi

Gayrimenkul sektörünü yakından ilgilendiren zengin konuları içeren ULI Young Leaders 101 eğitimlerinin ilki Gayrimenkulde Proje Geliştirme ve Örneklerle En Etkin Kullanım (Best-Use) Uygulamaları 25 Mayıs Çarşamba günü YEM’de mercek altına alınacak.
Etkinlik Bilgileri
Türü:

Toplantılar

Tarih: 25.05.2016
Saat: 09:00 - 12:30
Yer:

YAPI-ENDÜSTRİ MERKEZİ

Süre: 3 saat 30 dakika
Max Katılımcı: 25
Ücret: 250,00 TL
Bilgilendirme

ULI üyelerine katılım 50 TL + KDV
ULI üyesi olmayanlar için: 250 TL + KDV

2016 yılında 5 adet '101' eğitiminin gerçekleşmesi beklenmektedir. 3 adet eğitime katılım sağlanması koşulu ile katılımcılara sertifika verilecektir.


Gayrimenkulde Proje Geliştirme ve Örneklerle En Etkin Kullanım (Best-Use) Uygulamaları:

ULI  Türkiye eğitim programı;  temel kavramlarla başlayarak, gayrimenkul fonları, özel sermaye, AVM yönetimi ve yeniden yapılandırma ve benzeri daha ileri konuların işlendiği bir biçimde planlanmış bulunmaktadır. Program, esas itibariyle gayrimenkul sektörünün genç çalışanlarının eğitimine yönelik olarak düşünülmüştür. Eğitimlerin amacı gayrimenkul sektöründeki farkındalığı arttırarak, müşteri beklentilerini karşılayabilen kaliteli eleman yetiştirmektir.

Eğitimin İçeriği Nedir?

Bir gayrimenkul projesinde pazar araştırması için izlenen yöntemler, karşılaştırmalı analizler, rol model projeler, planlanan projeyi konumlandırma, en iyi kullanım için fizibilite yaklaşımları, finansal modelleme ve analizlere giriş konuları aktarılacaktır.


Neden Bu Eğitime Katılmalısınız?

Gayrimenkul sektöründe güncel pazar araştırması çalışmalarının gelişimini öğrenmek istiyorsanız, araştırmaların nasıl irdelendiğini merak ediyorsanız, proje geliştirme süreçleri ve arazi seçimi ile ilgili merak ettikleriniz varsa, gayrimenkul ile ilgili riskleri tanımlama konusunda başka bakış açılarını anlamak istiyorsanız, gayrimenkul projesi geliştirirken bağımsız ve tarafsız bakış açısı ile en etkin ve verimli kullanımı analiz etmeyi ve nasıl modelleme yapılması gerektiğini öğrenmek istiyorsanız bu eğitime katılmalısınız.

Kimler Bu Eğitime Katılmalı?


Eğitim ile katılımcıları sektörü bütünsel değerlendirme, projelerde riskleri görme, alternatifleri ortaya koyma amacı ile çalışan gayrimenkul sektörüne yeni başlayan ve/veya orta düzey yöneticileri hedefliyor, bilgilerini yenilemek isteyen tüm sektör çalışanları katılabilir. Katılımcılar ayrıca sektör networklerini güçlendiriyor.


ULI HAKKINDA

Urban Land Institute (ULI) (www.uli.org), kar veya çıkar amacı gütmeyen, bağımsız bir düşünce kuruluşudur. 1936’da Amerika’da kurulmuş, bugün 75 ülkede 30 binin üzerinde üyesi bulunan, dünyanın en saygın düşünce kuruluşlarından biridir. Arazi kullanımı ve gayrimenkul geliştirme disiplinlerinde özel sektör ve kamudan bütün kesimleri temsil eder. ULI, kentsel alanların bilinçli kullanımı için bu konuda çalışan bütün paydaşları bir araya getirerek, sürdürülebilir, yaşanabilir yerleşimler yaratmak amacıyla etkinlikler düzenler.

ULI’nin hedefleri:

• Gayrimenkul ve arazi kullanımı politikalarında karar vericileri bir araya getirmek en iyi uygulamaları paylaşmak ve toplum ihtiyaçlarına hizmet etmek.

• ULI içinde ve dışında rehberlik, diyalog yoluyla sorunların çözümü için işbirliğini teşvik etmek.

• Kentleşme, koruma, dönüşüm, arazi kullanımı, sermaye oluşumu ve sürdürülebilir kalkınma konularını araştırmak.

• Gerek yapılı gerekse doğal çevrenin özelliklerine saygılı arazi kullanım politikaları ve tasarım uygulamalarının geliştirilmesi.

• Eğitim, araştırma, yayıncılık ve elektronik medya yoluyla bilginin paylaşılması.

• Yerel uygulama deneyimine sahip küresel bir danışmanlık ağı ile güncel ve gelecekteki sorunlara çözüm aramak.

PROGRAM

9.00-9.30              Kayıt
9.30-12.30            Eğitim
                               Konuşmacılar:
                                Neşecan Çekici - Epos Gayrimenkul Danışmanlık ve Değerleme A.Ş. Yönetici Ortağı
                                Cansel Turgut Yazıcı - Eva Gayrimenkul Değerleme ve Danışmanlık A.Ş. Genel Müdürü

Cansel Turgut Yazıcı

EVA Gayrimenkul Değerleme ve Danışmanlık A.Ş. Genel Müdür

Neşecan Çekici

Epos Gayrimenkul Danışmanlık ve Değerleme A.Ş. Yönetici Ortağı