Kişisel verilerin korunması hakkında bilgilendirme
Kişisel verilerin korunması hakkında detaylı bilgi almak için lütfen tıklayın.
‟Yapı sektörünün buluşma noktası„
RE 201 Gayrimenkul Fonları

RE 201 Gayrimenkul Fonları

Urban Land Institute (ULI) Türkiye eğitimleri devam ediyor! Yıl boyunca arazi kullanımı, gayrimenkul, kentleşme ve sürdürülebilirlik alanında eğitimler düzenleyecek ULI Türkiye’nin ikinci dersi ileri seviye gayrimenkul eğitim serisi kapsamında RE 201 Gayrimenkul Fonları, vergi ve hukuk konularıyla 6 Mayıs Salı günü YEM’de mercek altına alınacak.
Etkinlik Bilgileri
Türü:

Eğitim

Tarih: 06.05.2014
Saat: 09:30 - 12:00
Yer:

YAPI-ENDÜSTRİ MERKEZİ

Süre: 2 saat 30 dakika
Max Katılımcı: 50
Ücret: 350,00 TL
Bilgilendirme

Eğitim, ULI üyelerine 150 TL + KDV'dir.

ULI 2014 eğitim programı,  temel kavramlarla başlayarak, gayrimenkul fonları, özel sermaye, AVM yönetimi ve yeniden yapılandırma ve benzeri daha ileri konuların işlendiği bir biçimde planlanmış bulunmaktadır. Program, esas itibariyle gayrimenkul sektörünün genç çalışanlarının eğitimine yönelik olarak düşünülmüştür. Eğitimlerin amacı gayrimenkul sektöründeki farkındalığı arttırarak, müşteri beklentilerini karşılayabilen kaliteli eleman yetiştirmektir. 

İleri Seviye Gayrimenkul Eğitimi: RE 201 Gayrimenkul Fonları 
Orta/üst düzey yöneticilerin katılımının beklenildiği eğitim kapsamında; Gayrimenkul fonları nedir? Nasıl kurulur? Oyuncular kimler? Yeni SPK düzenlemesi Türkiye gayrimenkul sektörüne ne getiriyor? soruları ele alınarak detaylar masaya yatırılacak . 

Eğitmen Hakkında:
Umurcan Gago (PriceWaterhouseCoopers Türkiye Vergi ve Hukuk Hizmetleri Ortağı), PwC’ye katılmadan önce Halk Yatırım Menkul Değerler A.Ş. bünyesinde  finansal analist ve araştırma uzman yardımcısı olarak görev yapmıştır. 1998 yılında PwC’ye katılmış ve Temmuz 2008’de şirket ortağı olmuştur. Halen PwC Türkiye Asset Management Lideri olmanın yanı sıra vergi ve hukuk hizmetleri bölümünde finansal hizmetleri liderliği görevini sürdürmektedir.

Gago’nun uzmanlık alanı daha çok uluslararası finansal işlemler, finansal yapılar ve ürünler, konvansiyonel ve yapılandırılmış finansal ürünler, yatırım bankacılığı ürünleri, uluslararası vergi planlaması, menkul kıymetler hukukuna ilişkin konular, ve finansal yapılandırma gibi konulardır.

Danışmanlık yaptığı müşteriler arasında yatırım ve ticaret bankaları, mal varlığı yöneticileri ve özel bankalar, sigorta ve emeklilik şirketleri, sermaye piyasası şirketleri, yatırım ve özel sermaye fonları, varlık yöneticileri ve kurumsal hazine sorumluları bulunmaktadır. 

Uluslararası finans hukuku ve karşılaştırmalı vergi hukuku konularında yazdığı makaleler birçok dergi ve gazetede yayımlanmıştır. Bunun yanında çeşitli seminer ve eğitim programlarına konuşmacı olarak katılmıştır.

Yeditepe Üniversitesi Hukuk Fakültesi, İstanbul Bilgi Üniversitesi Hukuk Fakültesi ve Washington College of Law gibi kurumlara misafir konuşmacı ve konuk eğitmen olarak katılmıştır. Ayrıca, Türkiye Sanayici ve İş Adamları Derneği (TÜSİAD) Sermaye Piyasaları Çalışma Grubu’nun bir üyesidir. 

Gago, İstanbul Barosu’na kayıtlı ve SMMM (Serbest Muhasebeci Mali Müşavir) ünvanına sahiptir. 

9 Eylül Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nden mezun olduktan sonra Yeditepe Üniversitesi’nde, daha sonra da Columbia University School of Law’da LLM derecelerini elde etmiştir. Gago, çok iyi derecede İngilizce bilmektedir.

ULI Hakkında:
Amacı arazi kullanımı, gayrimenkul, kentleşme ve sürdürülebilirlik alanında sorumlu bir şekilde önderlik yaparak çevreyi bir bütün olarak zenginleştirmek olan ULI, kar amacı gütmeyen bir araştırma ve eğitim kuruluşu olarak 1936 yılında kurulmuş olup en iyi ve sürdürülebilir arazi kullanım ve yerleşim siyasetlerini ve uygulamalarını desteklemektedir. Dünya çapında özel sektörde ve kamu sektöründe imar işlerine ilişkin alanları temsil eden 30.000’den fazla üyesiyle ULI, sektörün en önde gelen, fikir, bilgi ve deneyim değiş tokuşu gerçekleştirilen, alanlar arası forumu statüsüyle, üyelerinin paylaşma, yol gösterme ve sorun çözme yoluyla geliştikleri bir düşünce üretme merkezidir.

 • RE201 - Gayrimenkul Fonları (1).JPG                
 • RE201 - Gayrimenkul Fonları (2).JPG                
 • RE201 - Gayrimenkul Fonları (3).JPG                
 • RE201 - Gayrimenkul Fonları (4).JPG                
 • RE201 - Gayrimenkul Fonları (5).JPG                
 • RE201 - Gayrimenkul Fonları (6).JPG                
 • RE201 - Gayrimenkul Fonları (7).JPG                
 • RE201 - Gayrimenkul Fonları (8).JPG                
 • RE201 - Gayrimenkul Fonları (9).JPG                
 • RE201 - Gayrimenkul Fonları (10).JPG                
 • RE201 - Gayrimenkul Fonları (11).JPG