Kişisel verilerin korunması hakkında bilgilendirme
Kişisel verilerin korunması hakkında detaylı bilgi almak için lütfen tıklayın.
‟Yapı sektörünün buluşma noktası„
RE 203 Alışveriş Merkezleri Yönetimi ve Yeniden Yapılandırılması

RE 203 Alışveriş Merkezleri Yönetimi ve Yeniden Yapılandırılması

Urban Land Institute (ULI) Türkiye eğitimleri devam ediyor! Yıl boyunca arazi kullanımı, gayrimenkul, kentleşme ve sürdürülebilirlik alanında eğitimler düzenleyecek ULI Türkiye’nin ileri seviye gayrimenkul eğitim serisi kapsamındaki üçüncü dersi RE 203 ile alışveriş merkezleri yönetimi ve yeniden yapılandırılması alanlarında 24 Kasım Pazartesi günü YEM’de mercek altına alınacak.
Etkinlik Bilgileri
Türü:

Eğitim

Tarih: 24.11.2014
Saat: 09:30 - 12:30
Yer:

YAPI-ENDÜSTRİ MERKEZİ

Süre: 3 saat
Max Katılımcı: 50
Ücret: 350,00 TL
Urban Land Institute (ULI) Türkiye eğitimleri devam ediyor!
Yıl boyunca arazi kullanımı, gayrimenkul, kentleşme ve sürdürülebilirlik alanında eğitimler düzenleyecek ULI Türkiye’nin dördüncü semineri ileri seviye gayrimenkul eğitim serisi kapsamında RE 203 ile alışveriş merkezleri yönetimi ve yeniden yapılandırılması alanlarında 24 Kasım Pazartesi günü YEM’de mercek altına alınacak.

ULI 2014 eğitim programı,  temel kavramlarla başlayarak, gayrimenkul fonları, özel sermaye, AVM yönetimi ve yeniden yapılandırma ve benzeri daha ileri konuların işlendiği bir biçimde planlanmış bulunmaktadır. Eğitimlerin amacı gayrimenkul sektöründeki farkındalığı arttırarak, müşteri beklentilerini karşılayabilen kaliteli eleman yetişmesini sağlamak ve ileri seviyedeki seminerlerle yöneticileri gelişen trendler konusunda bilgilendirmektir.

İleri Seviye Gayrimenkul Eğitimi: RE 203 Alışveriş Merkezleri Yönetimi ve Yeniden Yapılandırılması
Orta/üst düzey yöneticilerin katılımının beklenildiği eğitim kapsamında; AVM  Yönetimi, AVM Yönetiminde Finansal Yönetim ve Organizasyonel Yapı, AVM Yatırımlarında Pazarlama, Tanıtım ve Markalaştırma Faaliyetleri, AVM'lerde Kiralama Faaliyetleri ve Mağaza Karması, AVM'lerde Teknik Hizmetler ve Güvenlik Hizmetleri, AVM  Yönetiminin Rekabet ve Farklılaşmadaki Rolü, Profesyonel AVM Yönetiminin Gayrimenkul Değerine Etkisi ve AVM'lerde Yeniden Geliştirme (Repositioning)konuları ele alınarak detaylar masaya yatırılacak . 

Eğitmen Hakkında;

Avm Partners Yönetim ve İş Geliştirme departmanın başında Aytaç ÖZÇİÇEK bulunmaktadır.
Aytaç ÖZÇİÇEK, Avrupa’nın çeşitli ülkelerinde ve Kanada’da perakende ve AVM sektörü ile ilgili eğitimler almış, 1997 Yılından bu yana perakende ve alışveriş merkezleri sektöründe yer almıştır. Yüksek lisans ( MBA ) eğitimini Fatih Üniversitesi’nde tamamlamıştır. Perakende sektöründe Marks and Spencer ve Toys’r Us firmalarında orta ve üst düzey yöneticilik yaptıktan sonra, sırasıyla Ankara Carrefour Alışveriş Merkezi Müdürlüğü, Armada  Alışveriş Merkezi Genel Müdür Yardımcılığı ve Vekilliği, Panora Alışveriş Merkezi Genel Müdürlüğü, Rönesans Holding’de Marmara ve Ege Bölgesi’ndeki alışveriş merkezlerinin  yönetiminden ve kiralamasından sorumlu koordinatör ve İstanbul’un ilk Outlet Center’ı olan Olivium Outlet Center’da Genel Müdürlük yapmıştır. 2009 yılında “Alışveriş Merkezi Yönetimi” isimli kitabı yazmıştır. Perakende sektörünün önemli sertifikasyonlarından CSM (Certified Shopping Center Manager) ünvanına sahip olan Aytaç ÖZÇİÇEK, Soysal’ın düzenlediği Perakende Güneşi ödül töreninde Alışveriş Merkezleri kategorisinde 2013 yılının En Başarılı Profesyonel Yönetici Ödülü’nü kazanmıştır. 2013 yılından itibaren İstanbul Üniversitesi’nde, AVM Yönetimi üzerine ders vermektedir.
 
AVM PARTNERS
Avm Partners 2006 yılının Mart ayında Aydın Yurdum, Tarkan Ander ve Dora Şahintürk tarafından kurulmuştur. Avm Partners, yatırımcı ve mülk sahiplerine proje geliştirmeden, mimari tasarım ve planlamaya, kiralama ve yönetimden, finansman idaresi ve hukuki danışmanlık alanlarına kadar geniş bir yelpazede hizmet vermektedir.
 
Avm Partners, Türkiye çapında tamamlanan ve devam etmekte olan; 9.300 mağaza ve toplam 1,7 milyon m²’yi aşan kiralanabilir alan, 50’nin üzerinde alışveriş merkezi projesi ile sektörün lideri konumundadır. Hizmet alanları Türkiye, Avrupa, Balkanlar, Ortadoğu ve Türki Cumhuriyetler’dir.


ULI Hakkında:
Amacı arazi kullanımı, gayrimenkul, kentleşme ve sürdürülebilirlik alanında sorumlu bir şekilde önderlik yaparak çevreyi bir bütün olarak zenginleştirmek olan ULI, kar amacı gütmeyen bir araştırma ve eğitim kuruluşu olarak 1936 yılında kurulmuş olup en iyi ve sürdürülebilir arazi kullanım ve yerleşim siyasetlerini ve uygulamalarını desteklemektedir. Dünya çapında özel sektörde ve kamu sektöründe imar işlerine ilişkin alanları temsil eden 30.000’den fazla üyesiyle ULI, sektörün en önde gelen, fikir, bilgi ve deneyim değiş tokuşu gerçekleştirilen, alanlar arası forumu statüsüyle, üyelerinin paylaşma, yol gösterme ve sorun çözme yoluyla geliştikleri bir düşünce üretme merkezidir.

09:30-10:30 İlk Bölüm 

10:30-11:00 Kahve Arası

11:00-11:30 İkinci Bölüm

11:30-12:30 Soru cevap ve Tartışma