Kişisel verilerin korunması hakkında bilgilendirme
Kişisel verilerin korunması hakkında detaylı bilgi almak için lütfen tıklayın.
‟Yapı sektörünün buluşma noktası„
YEM Etkinlik 2015 Konuşmacıları

YEM Etkinlik 2015 Konuşmacıları

2015 yılında Yapı-Endüstri Merkezi sahnesinde alanında öncü birçok isimle yapı, mimarlık, tasarım ve gündeme dair her konuyu konuştuk. 60’ın üzerinde etkinlik ile 10.000’i aşkın izleyici bu yıl da “Yapı Dünyasının Bilgi Merkezi” çatısı altında buluştu, konuştu ve tanıştı. Sizler de sektörün en yoğun ilgi gören etkinlikleri ve ilham veren konuşmacılarından haberdar olmak için takipte kalın!
Etkinlik Bilgileri

2015'te YEM'de kimler vardı?

2015 yılında Yapı-Endüstri Merkezi sahnesinde alanında öncü birçok isimle yapı, mimarlık, tasarım ve gündeme dair her konuyu konuştuk. 60’ın üzerinde etkinlik ile 10.000’i aşkın izleyici bu yıl da “Yapı Dünyasının Bilgi Merkezi” çatısı altında buluştu, konuştu ve tanıştı.


Sektörden profesyoneller, tasarımcılar, akademisyenler ve öğrencilerin buluşma noktası olan YEM Etkinlik, 2015 yılında Ali Cengizkan, Alişan Çırakoğlu, Andrew Howard, Aydan Volkan, Ayşe Hasol Erktin, Boğaçhan Dündaralp, Brigitte Weber, Celal Abdi Güzer,  Cüneyt Toros, Deniz Aslan, Emrah Altınok, Emre Arolat, Gökhan Avcıoğlu, Güven Arif Sargın, Hakan Demirel, Hasan Çalışlar, Hendrik Bohle, Jonas Norsted, Kerem Erginoğlu, Kerem Yazgan, Levent Erden, Milton Braga, Murat Germen, Nevzat Sayın, Onat Öktem, Rachel Armstrong, Seyhan Özdemir, Sinan Logie, Şevki Pekin ve Tamer Nakışçı gibi değerli isimleri ağırladı. 

Sizler de sektörün en yoğun ilgi gören etkinlikleri ve ilham veren konuşmacılarından haberdar olmak için takipte kalın!

https://vimeo.com/YEMEtkinlik 
https://www.twitter.com/YEMEtkinlik
https://www.facebook.com/YEMEtkinlik