Kişisel verilerin korunması hakkında bilgilendirme
Kişisel verilerin korunması hakkında detaylı bilgi almak için lütfen tıklayın.
‟Yapı sektörünün buluşma noktası„
YEM Etkinlik 2016-2017 Konuşmacıları

YEM Etkinlik 2016-2017 Konuşmacıları

2016 yılında Yapı-Endüstri Merkezi sahnesinde alanında öncü birçok isimle yapı, mimarlık, tasarım ve gündeme dair her konuyu konuştuk. 2017 yılında da konuşmacılarımızı sizlerle buluşturmaya devam ediyoruz. 60’ın üzerinde etkinlik ile 10.000’i aşkın izleyici bu yıl da “Yapı Dünyasının Bilgi Merkezi” çatısı altında buluştu, konuştu ve tanıştı. Sizler de sektörün en yoğun ilgi gören etkinlikleri ve ilham veren konuşmacılarından haberdar olmak için takipte kalın!
Etkinlik Bilgileri
Türü:

Etkinlik

Tarih: 30.01.2017 - 28.02.2017
Yer:

YAPI-ENDÜSTRİ MERKEZİ

Ücret:

Ücretsiz

2016 yılında Yapı-Endüstri Merkezi sahnesinde alanında öncü birçok isimle yapı, mimarlık, tasarım ve gündeme dair her konuyu konuştuk. 60’ın üzerinde etkinlik ile 10.000’i aşkın izleyici bu yıl da “Yapı Dünyasının Bilgi Merkezi” çatısı altında buluştu, konuştu ve tanıştı. 2017 yılında da konuşmacılarımızı sizlerle buluşturmaya devam ediyoruz.

Sektörden profesyoneller, tasarımcılar, akademisyenler ve öğrencilerin buluşma noktası olan YEM Etkinlik, 2016 yılında Alexis Sanal, Alexander D. Garvin, Ayşe Hasol Erktin, Chris Bosse, Celal Abdi Güzer, Cem Sorguç, Engin Ayaz, Graham Dodd, Hakan Demirel, Luca Molinari, Mark Foster Gage, Mustafa Avkıran, Onur Ünsal, Rachel MacCleery, Tavit Köleoğlu, Tevfik Türel,  Yalım Canveren, Yeşim Hatırlı ve Zafer Baysal gibi değerli isimleri ağırladı. 

Tüm konuşmacılarımızı ve katıldıkları etkinlikleri incelemeniz için: http://www.yemetkinlik.com/konusmacilar.html Sizler de sektörün en yoğun ilgi gören etkinlikleri ve ilham veren konuşmacılarından haberdar olmak için takipte kalın!


https://vimeo.com/YEMEtkinlik 
https://www.twitter.com/YEMEtkinlik
https://www.facebook.com/YEMEtkinlik