Kişisel verilerin korunması hakkında bilgilendirme
Kişisel verilerin korunması hakkında detaylı bilgi almak için lütfen tıklayın.
‟Yapı sektörünün buluşma noktası„
Yeşil Rapido Etkinliği

Yeşil Rapido Etkinliği

Ekoyapı-Ekolojik Yapı ve Yerleşimler Dergisi'nin sosyal sorumluluk projesi olarak hayata geçirdiği 'Yeşil Rapido' LEED Green Associate Eğitimleri 2014 yılında da planlanan dört organizasyonla devam ediyor.
Etkinlik Bilgileri
Türü:

Seminer

Tarih: 24.01.2014
Saat: 09:00 - 18:00
Yer:

YAPI-ENDÜSTRİ MERKEZİ

Süre: 9 saat
Max Katılımcı: 70
Ücret:

Ücretsiz

Url: http://www.yesilrapido.com/
Bilgilendirme

Katılım Maksimum 70 kişi ile sınırlıdır. Başvurular değerlendirilerek seçim yapılacaktır. Detaylı Bilgi ve başvuru için: www.ekoyapidergisi.org - bilgi@ekoyapidergisi.org

Yapı-Endüstri Merkezi (YEM)'de gerçekleşecek bu etkinliklerle Türkiye'de ilk kez, malzeme üreticilerinin ve bina üreticilerinin desteği ile bina üretiminde aktif görev alan yaklaşık 300 yapı sektörü profesyoneli ücretsiz LEED Green Associate sertifikası sahibi olacak. 
'Yeşil Rapido' LEED Green Associate Eğitimleri'nin ilki 27 Eylül 2013 tarihinde CNR Fuar Merkezi’nde gerçekleştirilen BEST'13 Fuarı içerisinde yapıldı. Türkiye'nin önde gelen yeşil malzeme üretici-temsilcilerinin desteği ile gerçekleşen Yeşil Rapido etkinliğinin ilkinin Platin Sponsorları Eczacıbaşı'nın VitrA Artema markası ve ETY İnşaat olurken; Trakya Cam, Tarkett Zemin Kaplamaları ve Dörken Sistem Altın Sponsor; AKG Gaz Beton, Rehau ve Schüco Gümüş Sponsor olarak etkinliğe destek verdiler. Bu eğitim ile yapı sektörünün profesyonellerinden oluşan 55 kişi sertifika sahibi oldu.
Bir Ekoyapı Dergisi Organizasyonu ve Sosyal Sorumluluk Projesi olan 'Yeşil Rapido' etkinliği; yeşil bina üretimine katkı sağlamak, profesyonel çevrede konu ile ilgili farkındalığı artırmak, yeşil yapı üretiminde ihtiyaç duyulan ve sertifikalama sürecine katkı sağlayan malzeme/uygulamaları tanıtmak amacını taşıyor. 
 

Program Açıklanacaktır.