Güniz Atış Azrak

Güniz Atış Azrak

Lütfi Kırdar Ulus. Kongre&Sergi Sarayı Genel Koordinatörü


Güniz Atıs Azrak, 65 yılında İstanbul’da doğdu. Liseyi, Üsküdar Amerikan Kız Lisesini mütakiben AFS Öğrenci değişim programı ile gittiği, San Diego MT Carmel High School’da tamamladı. Üniversite eğitimine Marmara Üniversitesi Gazetecilik ve Halkla İlişkiler bölümünde başladı ve aynı Üniversite’nin Tanıtım ve Halkla İlişkiler bölümü yüksek lisans programından mezun oldu.

1984 yılında Şan Tiyatrosu’nda Yönetim Kurulu Başkanı Asistanı olarak başladığı iş hayatına, Ramada Hotel İstanbul’da Ziyafet Koordinatörü olarak devam etti. Daha sonra  Hilton Hotel İstanbul, Mövenpick Hotel İstanbul, Renaissance Hotel İstanbul ve
Conrad International İstanbul Otelleri, Satış ve Pazarlama departmanlarında üst düzey yöneticilik yaptı. 2004 yılında A’jia Otel ve 2005 yılında Crowne Plaza Old City İstanbul Otellerinde Açılış Genel Müdürlüğü yaptı. 2007 – 2013 yılları arasında  İstanbul Modern Sanat Müzesinde İşletme Genel Müdürü pozisyonu sonrası, İstanbul Lütfi Kırdar Uluslararası Kongre ve Sergi Sarayı’nda Genel Koordinatör olarak görevine devam etmektedir.