Michelle McDonough

Michelle McDonough

Gayrimenkul Danışmanı

Real Estate Consultant

Winters Toplum Stratejileri Başkanı


Michelle McDonough Winters ULI Terwilliger Center for Housing (ULI Terwilliger Barınma Merkezi) Misafir Üyesi ve ulaşılabilir (makul ücretli) konutlar ve sürdürülebilir toplumların kesişme noktasına odaklanmış bir danışmanlık hizmeti kuruluşu olan Winters Toplum Stratejileri Başkanıdır. M. Winters, konut finansmanından kar amacı gütmeyen örgütlenme politikalarına kadar uzanan bir yelpazeyi kapsayan konut ve toplumsal gelişim alanlarında 20 yıllık bir tecrübeye sahip.
Winters, son dönemde, kar amacı gütmeyen konut ve toplumsal gelişim için ilk örgütlü yeşil dizayn programını geliştirdiği NeighborWorks America sürdürülebilirlik hareketini yönetti. Winters bu görevinde, kar amacı gütmeyen kuruluşların sürdürülebilir ve ulaşılabilir konutlar ve toplumlar geliştirebilmeleri ve yönetmeleri için destek amacıyla yürütülen ulusal bağış ve teknik destek çabalarını yönetmiştir.  Winters, bundan once de Local Initiatives Support Corporation, Fannie Mae ve Fannie Mae Foundation’da da kar amacı gütmeyen kuruluşlara destek amacıyla benzer görevlerde bulunmuştur. 
Winters MIT Center for Real Estate, the Urban Institute and the Virginia Center for Housing Research’da da barınma ve konut konularında araştırmalar yapmış ve Housing Commission in Arlington, Virginia’da, 2007-2010 yılları arasında Konut Komisyonu üyeliği ve 2008’de Bricks and Mortar Komite Başkanlığı gibi kamu görevlerinde de bulunmuştur.