W. Aaron Conley

W. Aaron Conley

Gayrimenkul Danışmanı

Real Estate Consultant

Third Act Solutions Başkanı


W. Aaron Conley gayrimenkul geliştirme, dizayn, inşa ve finansında geniş tecrübeye sahip bir uzmandır. Kariyerinde genellikle, uzun dönemli gayrimenkul portfolyo yatırımları ve tekil  varlık geliştirme ile ilgilenen müşteri ve işverenler için belli bir amaca yönelik ve operasyonel açıdan hassas olan gayrimenkullerin yaratılmasına odaklanmıştır.
Conley’in geçmiş ve mevcut müşterileri arasında diğerlerinin yanında, Sağlık Gayrimenkul Yatırımları Tröstü, Bell Yaşlı Bakımı ve the Steven D. Bell Company, Clinton Memorial Hastanesi, Retirement Living (Emekli Yaşam) Associates,  The United Methodist Manor of the Pee Dee, Kane Realty Group, Drucker and Falk, British Petroleum, Bloomingdales and Macys, Brambles Limited, US Department of Navy and NAVFAC, and The Scotts Miracle-Grow Company bulunmaktadır.
Conley, özellikle Güneydoğu ABD’de önemli yaşlı bakım evleri ve sağlık gayrimenkul yatırımları ile ilgili tecrübeye sahiptir.  Toplam 600 yaşlı bakım ünitesi ve 500 milyon dolar tutarlı projelerin planlamasından sorumlu olmuş, ayrıca çeşitli hastane ve sağlık yatırımının klinik ve ofis bölümlerinin gerçekleştirilmesi üzerinde çalışmıştır.